Apie biblioteką

• Mokyklos bibliotekoje teikiamos informacinės paslaugos ir sudaromos sąlygos savarankiškai ugdytis.
  • Kiekvienos bibliotekos veidą formuoja skaitytojas, jų elgesio ir skaitymo kultūra. Mokyklos biblioteka savo veiklą orientuoja į:
        skaitytojų informacinių gebėjimų ugdymą ir jų mokymą gyventi informacinėje visuomenėje;
        informacinio raštingumo kėlimą;
        kritinio mąstymo ugdymą;
        mokymą analizuoti ir vertinti perskaitytą kūrinį ar pateiktą informaciją;
        skaitymo kultūros kėlimą, meilę knygai bei žmogui;
        prasmingo naudojimosi naujausiomis  informacinėmis technologijomis  mokymą.
  • Mokyklos mokiniai ir mokytojai naudojasi  9010 egzempliorių dokumentų fondu,  taip pat 117 egzempliorių magnetinių elektroninių dokumentų fondu. Fondas komplektuojamas pagal ugdymo programas. Vadovėlių fondas - 5000 egz. Vadovėliais aprūpinti visi mokyklos mokiniai. Bibliotekoje 14 pavadinimų periodinių leidinių, skirtų mokiniams  bei mokytojams.
  • Bibliotekoje 17 darbo vietų , iš jų –  keturios, skirtos darbui su kompiuteriu. Galimybė naudotis internetu. Galimybė naudotis vaizdo ir garso aparatūra.
  • 2006- 2011 metais  Vyriausybės nutarimu įgyvendinama „Skaitymo skatinimo programa“.
Vykdant šią programą  kiekvienais metais vyksta renginių ciklas  skirtas skaitymo skatinimui. Biblioteka dalyvauja projektinėje veikloje.