Spektaklis ,,Žvaigždės pelėdoms‘‘

Pirmadienio popietę visa mokyklos bendruomenė stebėjo ,,Drakoniuko teatro‘‘ pasirodymą ,,Žvaigždės pelėdoms‘‘. Tai istorija apie mažojo Pelėdžiuko Žvaigždžiaakio kelio savęs ir pasaulinio pažinimo link.

Mamos Pelėdos padrąsinantys žodžiai, jog kartais norint rasti atsakymus tereikia vienatvės ir įsiklausymo į save. Kiekvienas turi teisę surasti savo žvaigždę – savo tikslą, savo kelią. Spektaklis šmaikščiai, linksmai ir suprantama kalba papasakoja apie baimių įveikimą.

Aktorės mažuosius žiūrovus linksmino dainuodamos, šokdamos, skleisdamos smagią  nuotaiką.

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Mokyklos bendruomenė, paminėdama Pasaulinę gyvūnų globos dieną penktadienio rytą susitiko su gyvūnų globos ,,Nuaras“ darbuotojais ir jų globotiniais vilkšuniu Bondu, kalyte Boska ir katinėliu Feliksu. ,,Nuaro“ direktorės teigimu pagar-ba gyvūnams turi būti kiekvieno mūsų moralės norma. Gyvūnai-mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Jie būdami panašūs į mus, turi teisę nejausti alkio, troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo ir kančios bei elgtis pagal prigimtinius poreikius. Susitikimo metu, darbuotoja pravedė viktoriną apie gyvūnus. Geriausiai pasirodę vaikai buvo apdovanoti lipdukais bei ,,saldžiosiosmis“ dovanėlėmis.

Daug teigiamų emocijų vaikai patyrė, kai su paruošta programa pasirodė darbuotoja ir vilkšunis Bondas bei kalytė Boska.

Mielos kolegės,

Kaskart artojo kantrumu jūs žarstote žinias
Kaip žiemkenčius į jaunas širdis.
Ir visą laiką bandote su atkaklumo raktais
Kuklias mintis į laisvę nuskraidinti.

Sveikindama  profesinės šventės proga  linkėjo  neišsenkančios energijos, sveikatos ir  to gerumo pūdo. Šiais žodžiais šventinį rytmetį pradėjo mokytoja Aldona.

Toliau šį šventinį rytmetį tęsė mokiniai, kurie pasveikino pedagogus ir palinkėjo būti tvirtais, kūrybingais, energingais. Dėkodami už kantrybę, rūpestį, meilę, šilumą pedagogams įteikia po indelį obuolienės, dovanoja po mažą ,,Laimės akmenėlį“ linkėdami sveikatos, kantrybės, tvirtybės, optimizmo, išminties, gerumo, kūrybinės ugnelės, pasiaukojimo.